Konkurs Recytatorski „Dobre maniery na wesoło”

W ramach realizacji Rocznego Planu Pracy Przedszkola dnia 14 czerwca 2017 r. w naszej placówce odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Dobre maniery na wesoło”. Wszystkie zebrane dzieci przywitał występ muzyczny dzieci z grupy III „Obłoczki” do piosenki „Niechcący”. Przekaz, który kierowały dzieci do innych przedszkolaków to używanie zwrotów grzecznościowych do innych nawet, gdy zrobiło się coś komuś „niechcący” oraz zgoda z rówieśnikami. Następnie dzieci recytowały przygotowane do konkursu wiersze na temat dobrych manier. Wzięły w nim udział dzieci z każdej z przedszkolnych grup: Emilia P, Lena S., Maksymilian P. , który zaprezentował wiersz J.Brzechwy „Kwoka”, Martyna K., Karolina K. wiersz „Skakanka”. Następnie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody przygotowane przez organizatorów.