VII Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędnicze serce Polski”

17 stycznia w Przedszkolu Miejskim nr 4 odbył się VII MIEDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK pod hasłem „KOLĘDNICZE SERCE POLSKI”. W radosny nastrój zebranych widzów wprowadziły dzieci z Przedszkola Nr 4 w Dębicy montażem słowno- muzycznym „Pójdźmy wszyscy do Betlejem”. W przeglądzie wzięły udział dzieci z 17 dębickich przedszkoli. W czasie występów można było podziwiać tradycyjne kolędy i pastorałki, w których dało się słyszeć gwarę. Nie zabrakło także tradycyjnych strojów ludowych oraz gwiazd kolędniczych. Na scenie wystąpili także we wspólnej kolędzie na góralską nutę Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk, w-ce Burmistrz Wojciech Iwasieczko, dyrektor MZO Ireneusz Kozak oraz dyrektorki dębickich przedszkoli. Dla wszystkich występujących przygotowano dyplomy i upominki.  Nasze przedszkole reprezentowali Kalina Trzaskuś i Masymilian Piątkowski z grupy V „Kropleki” śpiewając pastorałkę „Gore gwiazda Jezusowi”. Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych przed większą publicznością bardzo spodobała się naszym podopiecznym.

Szczególne podziękowania kierujemy do pana Michała Trzaskuś za wykonanie pięknych zdjęć.