Zabawa Karnawałowa 2018

W piątek 19 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Otwarcia balu za pomocą specjalnego klucza dokonała Dyrektor przedszkola- Joanna Kramska. Następnie każdy przedszkolak wziął udział w zaprezentowaniu swojego stroju na czerwonym dywanie. Pani Maria Pękala- prowadząca bal- zadbała o piękne dekoracje sali, a także wspaniałą zabawę naszych milusińskich przy rytmach ulubionej muzyki. Dzieci brały udział w konkursie tańca z gazetą, przechodzeniu pod liną, naśladowały ulubione a także tańczyły w stylu zumba kids. W tym dniu każdy przedszkolak otrzymał  kolorową karnawałową maskę , którą samodzielnie mógł ozdobić według swojego pomysłu. Każda z przedszkolnych grup otrzymała cukierki od Pani Dyrektor.

Szczególne podziękowania dla pani Justynki za wykonanie zdjęć, która uwiecznia każdą naszą przedszkolną uroczystość.

zabawa karnawałowa grupa II