Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski

W czwartek 10.04.2014r. w Przedszkolu Miejskim Nr 9 w Dębicy odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Do konkursu przystąpiło wiele dzieci z dębickich przedszkoli. Każdy uczestnik miał za zadanie zaprezentować wiersz o tematyce zdrowotnej. Z naszego przedszkola udział wzięły: Justynka Polniaszek z grupy II, która recytowała wiersz pt. Zdrowie” oraz Natalka Dobrowolska z grupy III, która zaprezentowała wiersz pt. „Jak sarenka mała dobrych rad potrzebowała”. Wszystkie dzieci wykazały się umiejętnościami recytatorskimi i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Jury jednogłośnie postanowiło, że zwycięzcami zostały wszystkie przedszkolaki. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Na koniec przedszkolaki z „dziewiątki” zaprezentowały wszystkim uczestnikom konkursu krotki program artystyczny po którym wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek.