Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny

11 kwietnia w Przedszkolu Miejskim nr 10 odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny w tym roku przebiegający pod hasłem Krajobrazy Polskie. Obok rozwijania uzdolnień plastycznych u dzieci głównym celem tej inicjatywy było ukazanie najmłodszym piękna ojczystego kraju oraz budzenie ciekawości poznawczej i zachęcanie do poznawania urokliwych regionów Polski. Mali artyści z 19 publicznych i niepublicznych dębickich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych malowali na podobraziach wybrany krajobraz. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i atrakcyjne upominki. Nasze przedszkole reprezentowała Ninka Zołotar z gr. IV, która za swoja piękną pracę otrzymała dyplom i upominek. Gratulujemy talentu.