„Obłoczki” w Domu Seniora

W poniedziałek 22 stycznia 2018 roku, dzieci z grupy III „ Obłoczki” wraz z paniami wybrały się z wizytą do Domu Seniora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej aby zaprezentować program artystyczny w formie Kolędy i Jasełek . Na miejscu czekała na nas liczna grupa Seniorów, a uroczyście przywitała nas Pani Kierownik placówki, co było bardzo miłe. W nowym miejscu, przed nieznaną publicznością Maluchy dzielnie prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Występ przedszkolaków wywołał uśmiech na twarzach widzów, którzy chętnie włączyli się w śpiew kolęd. Wszyscy byli uradowani. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem. Na koniec wręczyły miłym gościom „Aniołki” z życzeniami noworocznymi, aby wywołać kolejne uśmiechy i miłe wspomnienia.