Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Moje Miasto Dębica. Moja Mała Ojczyzna”

Dnia 7 listopada 2018 r w Galerii Sztuki MOK w Dębicy odbyło się rozstrzygnięcie w ramach III edycji Konkursu Patriotycznego „Niepodległość jest z Nas. Moje Miasto Dębica. Moja Mała Ojczyzna” organizowanego przez Przedszkole Miejskie Integracyjne Nr 2 w Dębicy. Kreatywność naszych przedszkolaków i ich dbałość o szczegóły zostały docenione i wysoko ocenione przez zwiedzających wystawę . Radość jest tym większa, że praca Ninki Z. z grupy IV otrzymała I miejsce, natomiast praca Mai M. z grupy V zajęła II miejsce. Nasze małe artystki wraz z rodzicami zostały zaproszony na Raut z okazji Narodowego Święta Niepodległości, gdzie otrzymały dodatkową nagrodę. Gratulujemy sukcesu dziewczynkom i wychowawczyniom, pod kierunkiem których dziewczynki wykonały zwycięskie prace.