I miejsce dla naszych przedszkolaków w konkursie plastycznym „Śmieciosztuka”- „Piękna nasza Polska cała”

W dniu 29.11.2013r. dzieci z grupy III („Gwiazdeczki”) oraz grupy V(„Kropelki”) wzięły udział w spotkaniu podsumowującym międzyprzedszkolny konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 2 Integracyjne w Dębicy, Nadleśnictwo Dębica oraz Galerię MOK w Dębicy.

I miejsce zdobyły dzieci z grupy III z naszego przedszkola: Wiktoria Marć,Iwetka Cetera, Filip Trzaskacz  za pracę wykonaną pod kierunkiem pani Renaty Pociask. „Kraina polskich jezior”. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz  nagrody rzeczowe. Naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów!