Dzień Babci i Dziadka w grupie II

W dniu 24.01.2023r. grupa II Słoneczka z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowała montaż słowno – muzyczny pt. Podróż zimowo – świąteczna.  Udając się do stacji Aniołkowo, Bałwankowo, Zajączkowo, Reniferowo, Kolędowo, Babciowo – Dziadkowo oraz Wnuczkowo zaprezentowaliśmy nabyte w okresie noworocznym umiejętności wokolno – taneczne.

Dzieci wcielając się w rozmaite role, adekwatne do poszczególnych tekstów i melodii,  miały możliwość translacji słowa na  ruch sceniczny z udziałem rekwizytów.

Przedstawienie,  w wykonaniu dzieci czteroletnich, wprowadziło  widzów w wyjątkowy nastrój. Babcie i Dziadziowie dzieci z grupy II wykazali się niezwykłym talentem – wspólnym kolędowaniem podbili nasze serca. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla Małych Artystów, jak i dla zaproszonych Gości, którzy zostali obdarowani samodzielnie wykonanymi przez dzieci upominkami.