Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień zaczyna się, od najmłodszego aż do starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!”.

Przedszkolaki 20 września obchodzą swoje święto ustanowione przez Sejm RP. Jest to wyjątkowe święto, które pozwala na celebrowanie radości i energii, jaką wnoszą przedszkolaki do codziennego życia. Specjalnie na tę okazję personel przedszkola przygotował niespodzianki dla naszych wychowanków. Świętowanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. „Dobre rady z okazji Dnia Przedszkolaka” zaprezentowanego przez nauczycieli. Na zewnątrz czekała na dzieci dmuchana zjeżdżalnia i poczęstunek w „Kawiarence pod balonami”. Piękna pogoda sprzyjała pląsom, zabawom tanecznym i wspólnemu biesiadowaniu na świeżym powietrzu. Naszym kochanym przedszkolakom życzymy samych słonecznych i radosnych chwil, by każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.