Wycieczka do Zagrody Szmer

Dnia 03.10.2024 r. dzieci z grupy III i IV udały się na wycieczkę autokarową do gospodarstwa wiejskiego pod nazwą ”Zagroda Szmer” w Godowej. Celem wyprawy była wspólna zabawa, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. W tym niezwykle ciekawym miejscu, położonym wśród lasów, przedszkolaki miały możliwość obcowania z przyrodą, poznania zwierząt zamieszkujących zagrodę i karmienia ich. Doświadczyły też radości z przejażdżki bryczką, uczestniczyły w warsztatach z kiszenia kapusty, a także bawiły się tradycyjnymi drewnianymi zabawkami. kisili kapustę, odbyliśmy przejażdżkę bryczka. Czas spędzony w gospodarstwie, na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku i hałasu okazał się być wspaniałą przygodą dla dzieci🥰🥰🥰.