„Aladyn” – spektakl muzyczny

W dniu 16.09.2015r. dzieci z grupy III Obłoczki (nauczyciele Pani Ewa Zagórska i Pani Ewa Prokuska) udały się do DK Kosmos w Dębicy na roztańczoną i rozśpiewaną bajkę opowiadającą o nastoletnim chłopcu o imieniu Aladyn. Opowieść była osadzona w baśniowych realiach dalekowschodniej krainy. Na scenie zobaczyliśmy podstępnego czarnoksiężnika, piękną księżniczkę i oczywiście Dżina wyłaniającego się z czarodziejskiej lampy, aby spełnić życzenia jej właściciela. Spektakl przygotowali aktorzy Wrocławskiego Teatru Muzycznego T – art. Treść bajki zainspirowała dzieci do plastycznej działalności. Aktualna wystawa prac grupy III przedstawia rekwizyt bez którego poznana opowieść nie byłaby tak magiczna i bajkowa.
Serdecznie dziękujemy za pomoc Rodzicom (Mamusi Jagódki P., Maciusia S., Karolka M., Tatusiowi Filipka W.) , którzy udali się z nami na spektakl.