Dębica dawniej i dziś

Obecnie w naszym przedszkolu prezentowana jest wystawa fotograficzna „Dębica dawniej i dziś”. Można na niej obejrzeć zdjęcia i reprodukcje przedstawiające Dębicę współczesną i dawną.
Wiele ciekawych zbiorów przekazali nam rodzice naszych wychowanków.
Organizatorzy i pomysłodawcy wystawy:
Pani Dyrektor Joanna Kramska, Pani Ewa Prokuska, Pani Ewa Zagórska pragnęli w ten sposób przybliżyć wszystkim przedszkolakom historię naszego miasta budząc uczucia patriotyczne.

Przygotowane dla dzieci i rodziców, biorących udział w tworzeniu wystawy, podziękowania są wyrazem wdzięczności za trud włożony we wsparcie działań edukacyjnych podejmowanych przez nasze przedszkole.

Poniżej przedstawiamy imiona i nazwiska dzieci , które wraz z rodzicami, bądź innymi członkami rodziny przygotowały materiały wyeksponowane na wystawie:

• Oskar i Marcelina Czuchajewscy

• Natalia Dobrowolska

• Jan i Szymon Kwiatek

• Bernard Kurowski

• Dawid i Blanka Ligęska

• Oskar Szewczuk

Część zbiorów przekazali nam również:

Pani Alicja Dobrowolska

Pan Grzegorz Wadas