Dzień Babci i Dziadka 2015

Dzień Babci i Dziadka w grupie II „Słoneczka”

W dniu 23.01.2015r. odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka w grupie II. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień uczestnicząc w przygotowaniach do występu. Pomagały tworzyć zaproszenia, dekoracje, laurki, uczyły się układów tanecznych, wierszy i piosenek. Czterolatki w odświętnych strojach zaprezentowały przygotowany repertuar: opowieść muzyczno – ruchową pt. Śnieżka i krasnoludki. Zaprosiły również Szanownych Gości do wspólnego kolędowania oraz do zabawy przy piosence Babciu, droga Babciu. Własnoręcznie pomalowane kwiaty niezapominajki i tulipana wręczone ukochanym Babciom i Dziadkom wraz z życzeniami stanowiły dowód wdzięczności za trud włożony w wychowywanie wnucząt, były one również symbolem miłości i szacunku wobec najbliższych członków rodziny. Po mile spędzonym czasie w sali grupy II udaliśmy się na słodki poczęstunek, do którego przygotowania włączyli się Rodzice naszych wychowanków. Za ich pomoc, serdeczność i życzliwe wsparcie serdecznie dziękujemy.

Dzień Babci i Dziadka w grupie III „Gwiazdeczki”

Dzień Babci i Dziadka w grupie IV „Obłoczki”

Dzień Babci i Dziadka w grupie V „Kropelki”