Dzień Babci i Dziadka

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyły się w naszym przedszkolu wg następującego harmonogramu:

• gr. III – 19.01.2016r. godz. 10.00

Zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta jest zwyczajem na stałe wpisanym w repertuar imprez przedszkolnych. To dzień pełen wzruszeń i radości. Dzięki Babciom i Dziakom przedszkolaki poznają świat ponadczasowych wartości, uczą się otaczającej rzeczywistości, pamiętając o tradycjach.
Chcąc okazać wdzięczność , miłość i życzliwość ukochanym Babciom i Dziadkom dzieci z grupy III Obłoczki zaprezentowały program artystyczny pt. Czerwony Kapturek przygotowany przez wychowawczynie (Pani Ewa Zagórska, Pani Ewa Prokuska).
Pani Dyrektor Joanna Kramska ciepło przywitała Szanownych Gości składając Im serdeczne życzenia. Przedszkolaki obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie wykonanymi laurkami w kształcie serca. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców naszych wychowanków. Był to też czas podejmowania serdecznych rozmów wzmacniających więzi rodzinne.

• gr. IV – 21.01.2016r. godz. 10.00
  • gr. V – 22.01.2016r. godz. 10.15.

• gr. I – 22.01.2016r. godz. 9.30

• gr. II – 25.01.2016r. godz. 9.30