Dzień chłopaka

GRUPA II

29 września w gr. II świętowaliśmy Dzień Chłopaka na sportowo. Gry i zabawy ruchowe odbyły się na podwórku przedszkolnym. Dziewczynki dzielnie kibicowały chłopcom. Było mnóstwo ruchu i radości.

GRUPA IV

W piątek 29 września w grupie IV obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki przygotowały dla chłopców kolorowe krawaty i wręczając je każdemu chłopcu odśpiewały gromkie „Sto lat”. Chłopcy losowali pływające po wodzie kaczuszki i próbowali odczytać jaka niespodzianka się pod nią kryje. Wspólnym zabawom nie było końca. Chłopcom tego dnia humor bardzo dopisywał. Rodzice przedszkolaków z grupy IV „Gwiazdeczki” zakupili dla chłopców grę „Kółko krzyżyk”, która sprawiła dzieciom wiele radości.

GRUPA V

W grupie V również nie obyło się bez prezentów dla chłopców. Dziewczynki przygotowały dla nich zabawy ruchowe, a także sok z cytryny – eliksir śmiechu.