Elektroniczny system rozliczania czasu pobytu dziecka w przedszkolu

Uprzejmie informujemy, iż w placówce zamontowany został elektroniczny system rozliczania czasu pobytu i wyżywienia dziecka w przedszkolu za pomocą indywidualnych kart identyfikacyjnych, które rejestrować będą czas wejścia i wyjścia dziecka z placówki. Dla każdego dziecka zamówiona została jedna karta, za którą należy wnieść opłatę 14 zł. Można zamówić dowolną ilość kart dla wszystkich opiekunów. Druk zamówienia dodatkowych kart jest do odebrania u nauczycieli w grupach. Wypełniony druk wraz z należnością za wszystkie karty należy zwrócić do pani intendentki w terminie do 9 września 2019r.

Proszę używać kart od momentu ich odebrania i pamiętać o zbliżeniu karty do czytnika po wejściu do przedszkola i podczas wychodzenia z dzieckiem z placówki.