I miejsce dla Dominiki Dydo w kategorii indywidualnej w konkursie plastycznym na Bombkę Choinkową

W piątek 14 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: Bombka Bożonarodzeniowa pt. Boże Narodzenie z nutą patriotyzmu, w bieli i czerwieni zorganizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Weldon Kids w Dębicy. Miło nam poinformować, iż Dominika Dydo (grupa V) pod kierunkiem pani Beaty Knot zdobyła I miejsce w kategorii indywidualnej. Wyróżnienie zdobyła Lena Siop (grupa V) za bombkę wykonaną w kategorii rodzinnej, natomiast Dominika Podsiad (grupa V) również otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę za udział w konkursie.

Galę wręczenia nagród uświetnił występ gospodarzy konkursu, którzy w pięknym, wzruszającym przedstawieniu ukazali historię powstania państwa polskiego, utraty i odzyskania niepodległości przez nasz kraj, a także tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkową niespodzianką dla wszystkich uczestników była możliwość skorzystania z atrakcji w Centrum Aktywnego Wypoczynku FUN&SPORT .

Gratulujemy!