IV MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD

W  piątek 17 stycznia 2014 r w Domu Kultury Śnieżka odbył się IV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd. Wzięły w nim udział wszystkie dębickie przedszkola, natomiast organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 4 w Dębicy. Dzieci z przedszkola nr 4 wprowadziły nas w atmosferę radosnego kolędowania krótkim występem jasełkowym. Następnie zespoły dzieci z każdej placówki przedstawiły wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. Nasze Przedszkole reprezentowali Wiktoria Stalec i Adaś Pękala (grupa III), które przygotowała do występu pani Beata Knot. Nasze przedszkolaki zaśpiewały kolędę z repertuaru Magdaleny Anioł pt. „Narodził się w stajence”. Był to ich pierwszy kontakt ze sceną, a tym samym bardzo udany debiut. Liczymy na to, że ich talenty wokalne nadal będą rozwijane. Tym bardziej, że dzieci były zachwycone występem na scenie. Na koniec odbyło się wręczenie nagród indywidualnych (występującym przedszkolakom) oraz podziękowań. Dziękujemy rodzicom występujących dzieci za poświęcony czas, podwiezienie swoich pociech do DK Śnieżka oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć.