Jeszcze trochę wspomnień

Poniżej zamieszczamy trochę wspomnień z wydarzeń przedszkolnych z miesiąca września.

URODZINY LENKI
Przedszkolaki z I grupy uroczyście świętowały urodziny Lenki, która kończyła 3 latka. Były życzenia, wspólne zabawy i dużo radości.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
20 września przypadał Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ponieważ dzień ten wypadał w niedzielę, w naszym przedszkolu świętowaliśmy go 18 września. Tego dnia sprzyjała nam piękna, słoneczna pogoda więc niespodzianka dla dzieci została przygotowana w ogrodzie przedszkolnym. A cóż to za niespodzianka? A, to znowu naszych przedszkolaków odwiedził Klaun Andrzej, który poprowadził wspólne zabawy do muzyki. Zabawom i uśmiechom nie było końca. Klaun Andrzej dla każdego dziecka wyczarował balonikową niespodziankę, którą każdy przedszkolak zabrał do domu.

WYCIECZKA NA SKRZYŻOWANIE
Dnia 28.09.2015r. grupa I Promyczki udała się na wycieczkę na skrzyżowanie ulic. Podczas wycieczki dzieci miały okazję obserwować ruch drogowy i przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Nasi najmłodsi uczyli się zasad prawidłowego przechodzenia na drugą stronę ulicy.

ZABAWY W GRUPIE II
Nowe zabawki zakupione przez rodziców dzieci z grupy II dostarczyły przedszkolakom wiele radości. Dzieci podczas wspólnych zabaw przypominały sobie zasady zgodnej zabawy będące warunkiem prawidłowego funkcjonowania dziecka w grupie przedszkolnej. Serdecznie dziękujemy rodzicom za doposażenie sali grupy Słoneczka.