Konkurs plastyczny organizowany przez SP 9 „Atrybut kibica”

Dzieci z grup III i V z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym organizowaym przez Szkołę Podstawową Nr 9 w Dębicy. Temat przestrzennych prac plastycznych, które należało wykonać indywidualnie lub grupowo to „Atrybut kibica”. Dzieci, które wzięły w nim udział to Bernard Kurowski, Łukaszek Rybski i Adaś Piwanowski z grupy III pod kierunkiem pani Beatki oraz Gabrysia Misielak, Piotruś Matłok i Jaś Kwiatek z grupy V pod kierunkiem pani Justynki. Celem konkursu jest propagowanie pozytywnych zachowań, radość ze wspólnego kibicowania, wdrażanie do zdrowej rywalizacji oraz rozwijanie eskpresji twórczej. Dzieci wykonały okulary, łapkę, kapelusz i bębenek z widocznymi barwami narodowymi oraz logo naszego „Słonecznego Przedszkola”. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!