,,Nasz ulubiony wizerunek Maryi”- konkurs

„Nasz ulubiony wizerunek Maryi” to hasło rodzinnego konkursu plastycznego, który zorganizowała siostra Maria prowadząca zajęcia z religii. Udział w konkursie wzięło 29 dzieci z naszego przedszkola. W przygotowaniu prac konkursowych dzieci wspierane były przez swoich rodziców. Wszystkie prace były zachwycające, wykonane różnymi technikami i każda z nich została nagrodzona. Podsumowanie konkursu odbyło się w czwartek 13 czerwca 2024 r., a nagrody i dyplomy przedszkolakom wręczali: ksiądz Paweł Bogaczyk – proboszcz parafii św. Jadwigi, siostra Maria i dyrektor przedszkola Joanna Kramska. Wystawa prac konkursowych została zorganizowana w holu przedszkola. Gratulujemy dzieciom, które wzięły udział w konkursie i ich rodzicom.