O bezpieczeństwie w wakacje- pogadanka edukacyjna z policjantem

W poniedziałek, 27 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji z Komendy Powiatowej w Dębicy. Pan policjant ostrzegł przedszkolaki przed zagrożeniami, jakie mogą ich spotkać podczas wakacji. Dzieci wspólnie z funkcjonariuszem przypomniały, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz spędzać czas wolny na placu zabaw, przy akwenach wodnych i innych miejscach na świeżym powietrzu. Uwagę dzieci zwrócono również na wzmożoną czujność w stosunku do osób nieznajomych, uważanie na to czym nas ktoś częstuje. Dzieci próbowały przybrać postawę, jaką należy przyjąć kiedy zwierzę atakuje,a także zostały ostrzeżone o zabawie z obcymi zwierzętami.

Dziękujemy Panu Policjantowi Pawłowi D. – tatusiowi Dominiczki za poświęcony czas i przyczynienie się do tego, żeby wakacje naszych małych przedszkolaków były jeszcze bardziej bezpieczne.