Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka- grupy III, IV, V

W piątek 19 września dzieci w naszym przedszkolu świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten dzień dostarczył naszym przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń , a ponadto zintegrował dzieci z trzech grup III, IV i V.
Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania, przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały piosenkę „ Jestem sobie przedszkolaczek”, oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach tj. : rzut do celu, przejście przez tunel, zabawy z piłeczkami, chustą animacyjną. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Wszyscy biorący udział otrzymali nagrody – słodkości. Kolejnym wesołym akcentem były zabawy przy muzyce . Dzieci tańczyły i śpiewały, najmłodsze przedszkolaki które we wrześniu pierwszy raz przekroczyły progi naszego przedszkola bardzo chętnie bawiły się, i doskonale było widać jak dzieci zintegrowały się ze sobą, jak pokonały strach i nieśmiałość. Radosny czas spędziliśmy również na świeżym powietrzu kiedy to wszystkie dzieci wspólnie z paniami wzięły udział w kolorowym marszu z balonami. Barwny korowód wzbudził zainteresowanie przechodniów i okolicznych mieszkańców. Przedszkolaki z dumą informowały o swoim święcie.