Dziś jest nasze pasowanie
są Rodzice oraz nasze Panie
już od dzisiaj przyrzekamy
że przedszkole pokochamy!
W dniu 22.10.2013r. zostało przyjętych 25 trzylatków w poczet przedszkolaków. Przedszkolaki wraz z Rodzicami uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych takich jak: Kotek łapki myje, Muzyczna zabawa, Do przedszkola idzie maluch, Krasnoludki, Idzie przedszkolaczek do przedszkola, Jedna rączka, druga rączka, Jedzie pociąg z daleka…Z pomocą Rodziców odszukiwały też przygotowane wcześniej kartoniki, na których widniały kolorowe kontury dłoni dzieci. Wszystkie trzylatki złożyły przysięgę, po której Pani Dyrektor mianowała ich na prawdziwych przedszkolaków. Kolorowe dyplomy oraz słodkie lizaki sprawiły dzieciom ogromną radość.Obecność Rodziców  podczas  pierwszej grupowej uroczystości na długo pozostanie w naszej pamięci i sercu.