Pomoc dla hospicjum

Już po raz siódmy włączyliśmy społeczność naszego przedszkola do wsparcia corocznie organizowanej ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. W dniu 15. 04. 2015r. przekazaliśmy Hospicjum Domowemu im. Jana Pawła II w Dębicy pieniądze (276,25 zł) uzyskane dzięki zorganizowanym kiermaszom świątecznym i sprzedaży żonkili posadzonych jesienią przez naszych wychowanków. Ponadto dzieci z grupy II (Antoni Lech, Karolina Tęcza, Jagoda Skóra, Zuzanna Sewioło, Nina Ziemianek, Sebastian Kosiński, Paulina Sygnarowicz, Weronika Witkowska) podczas zimowych ferii własnoręcznie wykonały żonkilowe kartki dla chorych. Podejmując powyższe działania pragniemy okazać podopiecznym hospicjum troskę, dodać im szczerej otuchy i wsparcia od najmłodszych.