Poznajemy zawód instruktora jogi

Poprzez proponowanie dzieciom różnorodnych form zabaw i ćwiczeń ruchowych zachęcamy najmłodszych do rozwijania aktywności fizycznej i dbania o zdrowy styl życia. W piątek 17 maja przedszkolaki miały możliwość uczestniczyć w zajęciach jogi, które poprowadziła Pani Magdalena Litwicka.Poprzez jogę dzieci w przyjaznej atmosferze zabawy rozwijały świadomość swojego ciała, doskonaliły precyzję ruchu, a także uczyły się współdziałania w grupie. Przedszkolaki poznały sposoby relaksacji oraz wspólnego wyciszenia. Od naszego gościa – Pani Magdaleny dzieciaki dowiedziały się, że JOGA w swoich ćwiczeniach posługuje się asanami, które doskonale działają na ciało i umysł. Serdecznie dziękujemy pani Magdalenie za spotkanie, poświęcony czas i wspaniałą zabawę.