Słoneczka witają nowy rok szkolny!

Dzieci z grupy II Promyczki w pierwszym tygodniu po wakacjach zapoznały się z nową salą, łazienką panującymi w nich zasadami bezpieczeństwa i umiejętnego przebywania razem. Odszukiwały swój znaczek rozpoznawczy, współtworzyły Kodeks zachowania czterolatka. Uczestniczyły w zabawach plastycznych, muzycznych, ruchowych integrujących grupę, wzmacniających łączące ich więzi.

W grupie II obchodziliśmy również urodziny jednej z naszych wychowanek składając Jej życzenia, śpiewając piosenki wyrażające radość z możliwości zabawy z rówieśnikami pozbawionej elementów współzawodnictwa.

Wspólny pobyt na placu zabaw oraz na pobliskim boisku ułatwił nam przezwyciężanie trudności adaptacyjnych oraz wpłynął na rozwijanie umiejętności prospołecznych czterolatków.