Przegląd piosenki „Rozśpiewane przedszkolaki” w SP11

Dnia 6.03.2013r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Dębicy odbył się Przegląd Piosenki pod hasłem „Rozśpiewane przedszkolaki”. W przeglądzie uczestniczyły dzieci 6- letnie z wszystkich dębickich przedszkoli. Naszym reprezentantem był Jaruś Kędzior z gr. V, który zaśpiewał piosenkę pt. „Kolorowe światła”. Występy wszystkich uczestników bardzo spodobały się jury, jak i widzom. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni brawami oraz dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Podczas przeglądu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem ”Przedszkolak chwat bezpiecznie przemierza świat”. W tym konkursie Julia Wolak i Nadia Hoedl z gr. IV zajęły II miejsce, natomiast Martynka Sidor z gr.V- III miejsce. Gratulujemy wszystkim laureatom. Dziękujemy rodzicom i krewnym za przywiezienie i opiekę nad dziećmi.