Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Woda dla wszystkich. Nie zostawiajmy innych w tyle”

W poniedziałek 25 marca 2019 r. o godz.17.00 w Galerii Handlowej „Raj” w Dębicy odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Plastycznego „Woda dla wszystkich. Nie zostawiajmy innych w tyle” -zorganizowanego przez Wodociągi Dębickie sp. z o.o. w Dębicy, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL w Dębicy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica. Mił nam poinformować, iż Julia Płoch z grupy IV za wykonaną pracę plastyczną pod kierunkiem pani Marii Pękali, zdobyła wyróżnienie i otrzymała dyplom i nagrody Jeszcze raz ogromne GRATULACJE i życzymy Julci kolejnych sukcesów!