Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego dla Przedszkoli Promujących Zdrowie

Dnia 27.05.2014 r. obyło się rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego dla Przedszkoli Promujących Zdrowie pod hasłem: „Z przyjacielem bawić się weselej”. Organizatorem konkursy było Przedszkole Miejskie Nr 1 w Dębicy. Udział wzięły w nim 2 dziewczynki z naszego przedszkola: Wiktora Marć i Wiktoria Stalec z grupy III. Celem konkursu było nie tylko rozwijanie zdolności plastycznych wśród dzieci, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni twórczej, ale także budowanie poczucia własnej wartości i umiejętności budowania relacji oraz empatycznych postaw. Miło nam poinformować że Wiktoria Stalec zajęła II miejsce.