„Słoneczne Przedszkole” wita nowe przedszkolaki!

Dnia 25 czerwca 2014 r. odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych do naszego przedszkola dzieci. Panie nauczycielki przygotowały wiele ciekawych atrakcji takich jak: wspólne zabawy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, działania plastyczne, historyjki obrazkowe przedstawiające rytm dnia w przedszkolu a także zabawę dydaktyczną „Rozpoznaję kolory” z zastosowaniem atrakcyjnych dla dzieci pomocy dydaktycznych. Nasi milusińscy mieli okazję pobawić się zabawkami znajdującymi się w  sali przedszkolnej do której będą uczęszczać od przyszłego roku szkolnego, poznać swoje panie i rówieśników, zobaczyć przedszkolną toaletę, oraz szatnię. Rodzicom wręczono „Ulotkę informacyjną” zawierającą różne ciekawostki dotyczące adaptacji dziecka w przedszkolu, natomiast dzieciom wręczono słodkości i kolorowe baloniki.