Spotkanie z policjantem- grupa II i III

Dnia 18.09.2013 do naszego przedszkola przybyli zaproszeni goście z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Dzieci dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja policyjnego pojazdu.Dzieci podziękowały Panom Policjantom za dobre rady oraz wręczyły pamiątkowy dyplom i upominek. Po tym spotkaniu na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą.
Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!