Turniej wiedzy o bajkach

Dzieci z grupy III – Lena B. i Dominik D. w dniu 7 maja 2015r. reprezentowały nasze przedszkole w Międzyprzedszkolnym Turnieju Wiedzy o Bajkach zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 w Dębicy. Celem turnieju było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i zachęcanie dzieci do uważnego słuchania literatury dziecięcej. Nasi wychowankowie wykazali się doskonałą znajomością bajek i bardzo dobrze poradzili sobie z wszelkimi konkurencjami: odgadywały zagadki, nazywały postacie bajkowe, określały z jakiej bajki pochodzą dane eksponaty, układały puzzle i poprawnie podawały tytuł bajki przestawionej na obrazku. Lena i Dominik za poszczególne zadania uzyskali maksymalną ilość punktów przyznawaną przez jury i otrzymali dyplomy, nagrody i puchar dla przedszkola. Serdecznie gratulujemy.