Uraduj chorego

W dniu 14.04.2016r. zakończyliśmy akcję Pola Nadziei prowadzoną w naszym przedszkolu. Celem zbiórki pieniędzy, uzyskanych ze sprzedaży żonkili posadzonych jesienią przez grupę III oraz pozyskanych dzięki życzliwemu zainteresowaniu się Rodziców naszych wychowanków kiermaszami świątecznymi, był zakup materiałów opatrunkowych, innych środków pielęgnacyjno – sanitarnych oraz niezbędnych artykułów do poprawy sytuacji życiowej najuboższych chorych.

Przedszkolaki z grupy III tworzyli również kartki pocztowe dla chorych, które zapewne będą dla potrzebujących miłą niespodzianką. Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego Uraduj chorego, w którym wzięli udział: Zuzanna S., Karolina T., Radosław N., Zuzanna J. , Szymon K., Paulina S. nastąpi w maju podczas uroczystego finału akcji Pola Nadziei.

W dniu 20.05.2016r. , podczas finału akcji Pola Nadziei, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Uraduj chorego. Na konkurs wpłynęło ponad 600 prac. Czworo dzieci z grupy III otrzymało wspaniałe nagrody i pamiątkowe dyplomy. Pierwsze  miejsce zajęła Karolinka T., drugie Szymuś K. oraz Raduś N. , wyróżnieie przyznano Paulince S. Serdecznie gratulujemy naszym wychowankom.