Przedszkole Miejskie Nr 12 w Dębicy

WITAMY W
NASZYM
PRZEDSZKOLU

Goście ze SP nr 9 w Dębicy w grupie IV i V

W czwartek 27.11.2013r. odwiedzili nas  nauczyciele Wychowania Fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy, którzy prowadzili zajęcia z sześciolatkami. Dzieci ubrane w kolorowe kamizelki, podzielone były na dwie drużyny, które rywalizowały ze sobą zgodnie z zasadami „fair play”. Ćwiczeniom towarzyszyła radość. Po wspólnej zabawie dzieci zostały obdarowane słodyczami, serduszkami z logo szkoły, a także piłkami, za które serdecznie dziękujemy.

Aktywność ruchowa pozwala dziecku na poznawanie otoczenia, opanowania nowych umiejętności, nawiązywaniu kontaktów z innymi dziećmi. Ruch jest podstawowym wskaźnikiem rozwoju i zdrowia, przyczynia się do wzmocnienia odporności organizmu. Zachęcamy wszystkich do promowania zdrowego stylu życia, rozwijania sprawności ruchowej.

Zajęcia miały  na celu propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci. Zachęcanie do aktywności ruchowej, jako źródła zdrowia i harmonijnego rozwoju dzieci, promowanie sportu jak formy aktywnego wypoczynku, wzajemnych kontaktów, wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego opartego na wzajemnym zaufaniu. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zajęcia.

Nasza strona używa plików cookies.
Nasza polityka prywatności   
ROZUMIEM