Witamy w Słonecznym Przedszkolu w Nowym Roku Szkolnym!

Witamy Was kochane przedszkolaki w Nowym Roku Szkolnym w naszym Słonecznym Przedszkolu:)  Nowo przybyłym do nas przedszkolakom życzymy szybkiej adaptacji i znalezienia wśród swoich kolegów i koleżanek z grupy wielu przyjaciół. Natomiast przedszkolakom, które już do nas uczęszczały życzymy,aby ten rok był bardzo dla Was pomyślny i obfity w ciekawe wydarzenia, które na długo zapamiętacie i które jak zawsze będzie można śledzić na naszej stronie internetowej.

Na zdjęciach przedstawiono zabawy i codzienne czynności dzieci z najstarszej wiekowo grupy V Kropelki i z grupy 4 – latków – Słoneczka. Nasze młodsze przedszkolaki już samodzielnie myją ząbki po posiłkach w łazience, dbają o swoje przybory, chętnie i zgodnie bawią się w różnorodnych kącikach zabaw. W środę 11.09.2013r. grupę Słoneczka odwiedziła koleżanka z ubiegłego roku – Zuzia Poduchowicz. Dziewczynka w maju wyjechała ze swoimi rodzicami do Irlandii. Dzieci bardzo się ucieszyły z odwiedzin koleżanki, a wesołym zabawom nie było końca.