Bajka „Skarb to nie tylko złoto”

Dnia 30.10.2015r gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk Blaszany Bębenek, który przedstawił przedszkolakom bajkę pt. „Skarb to nie tylko złoto”. Była to wesoła i wciągająca historia dwójki krasnali, którzy na polecenie króla wyruszają do lasu, aby odnaleźć roślinę potrzebną do sporządzenia mikstury, która pomoże w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. Spektakl przybliżył dzieciom czym jest prawdziwa przyjaźń oraz dlaczego należy słuchać starszych od siebie osób i nie ufać nieznajomym. Nasze przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały bajkę, a także w sposób czynny uczestniczyły w przedstawieniu. Były wspólne tańce i śpiewanie piosenek. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami.