Góra grosza!

Już po raz czwarty nasze przedszkole weźmie udział w akcji Góra Grosza organizowanej na rzecz dzieci z domów dziecka. Do 4 grudnia 2015 r. będzie trwała zbiórka monet groszowych (od 1 do 50 groszy). Możliwe będzie ofiarowanie większych nominałów, jednakże podstawowym celem tej ogólnopolskiej akcji jest uświadomienie przedszkolakom, że najdrobniejsze monety, zebrane w tak dużej liczbie, stworzą ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie istotna pomoc dzieciom osieroconym w naszym kraju.
Grupa III Obłoczki zobowiązała się do przeprowadzenia niniejszej akcji na terenie przedszkola. Po jej zakończeniu dzieci wraz z nauczycielami będą segregować i liczyć monety, odpowiednio je zapakują i zaniosą na pocztę. Mamy nadzieję, że w ten sposób udzielimy wsparcia dzieciom, którym zostaną stworzone warunki, by poczuły się bezpiecznie, mogły spokojnie dorastać rozwijając swoje pasje i zainteresowania.