Bajkowa bombka

Przedszkolaki z grupy III Obłoczki wzięły udział w VI edycji konkursu plastycznego , zorganizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Weldon Kids, który tym razem odbywał się pod hasłem Bajkowa bombka. Jego rozstrzygnięcie nastąpiło 18.12.2015r. , a wykonane przez dzieci bombki oglądać można na wystawie w Galerii Dębickiej do 15.01.2016r.
Konkurs skierowany był do przedszkolaków z miasta i gminy Dębica oraz gminy Żyraków. Odbywał się w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz rodzinnej. Ocenie pięcioosobowego jury pod przewodnictwem Ryszarda Kucaba podlegało 31 prac nawiązujących do popularnych baśni Hansa Christiana Andersena, braci Grimm i Charlesa Perraulta.
1 miejsce w kategorii rodzinnej zdobyła Aleksandra K., która wykonywała z mamą Beatą bombkę obrazującą bajkę Dziewczynka z zapałkami, natomiast 2 miejsce w kategorii indywidualnej zdobyła Aleksandra P. tworząc wraz z wychowawczynią (Ewa Prokuska) bombkę ilustrującą bajkę Królowa śniegu. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów naszych wychowanek. Gratulujemy!