Być kobietą, być kobietą…

W środę ósmego marca 2023 r. w grupie III „Obłoczki” świętowaliśmy Dzień Kobiet. Jest to wyjątkowe święto dla każdej kobiety, dla tej dużej, jak i tej małej. Na dziewczynki czekał salon piękności i kącik fryzjerski. Dziewczynki wykonywały sobie nawzajem fryzury, korale i bransoletki z gumeczek oraz makijaże „papierowym modelkom”. Kolejną atrakcją tego dnia były brokatowe tatuaże i losowanie niespodzianek, które każda dziewczynka zabrała do domu. Na zakończenie chłopcy odśpiewali i zaimprowizowali muzycznie głośne „Sto Lat” oraz piosenkę „Dzień Kobiet” dla dziewczynek i wręczyli im sklejkowe kwiatuszki z lizakiem. Nie zapomnieli również o tych dużych kobietach i każda z mam obdarowana została tego dnia wykonaną przez nich wiosenną torebeczką z niespodzianką.