Czterolatki na wycieczce

W dniu 09.10.2014r. dzieci z grupy II (Słoneczka) wraz z osobami dorosłymi udały się na wycieczkę plenerową. Obejrzały stawy rybne, dokładnie przyjrzały się karpiom złowionym przez jednego z tatusiów naszego przedszkolaka, uczestniczyły w zabawie z chustą animacyjną, bawiły się w berka, próbowały złapać mknące pod wpływem podmuchu wiatru różnobarwne balony i mieniące się kolorami tęczy bańki mydlane. Pyszne kiełbaski upieczone na grillu i pachnące ziemniaczki z ogniska cieszyły się zainteresowaniem małych smakoszy. Rogaliki z czekoladą były miłą przekąską po trudzie zbierania kasztanów, które ukryły się przed nami pod pierzynką jesiennych liści. Pożegnawszy rybki pływające pod wodą zostawiliśmy w naszych serduszkach wspomnienie mile spędzonego czasu.

Serdecznie dziękujemy Pani Zdzisławie Lechańskiej za gościnność, Rodzicom dzieci z grupy II uczestniczącym w wycieczce oraz Panu Eugeniuszowi Kaput za pomoc i wspólną zabawę.