Czy Wy też tak potraficie?

W dniu 15.01.2018r. w grupie II odbyło się niezwykłe spotkanie z Panią Paulinką, która zapoznała dzieci z pracą krawcowej w ramach realizacji projektu Gdy dorosnę zostanę…

W trakcie zorganizowanych zajęć przedszkolaki zapoznały się z akcesoriami potrzebnymi do szycia, poznały różne rodzaje materiałów oraz ściegów. Pani Paulinka bardzo dokładnie objaśniła i zademonstrowała czterolatkom na czym polega praca krawcowej, a pomogła jej w tym przyniesiona do przedszkola maszyna do szycia, dzięki której przedszkolaki samodzielnie uszyły różnobarwne serduszka ozdabiając je elementami dekoracyjnymi.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Anny D. oraz Przemysława C. za dostarczenie materiałów, z których powstały rękodzieła naszych krawców.