Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

W środę 9 stycznia w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Dębicy odbył się VIII Międzyprzedszkony Przegląd Kolęd „KOLĘDUJMY Z RADOŚCIĄ ,CIESZMY SIĘ WOLNOŚCIĄ” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębica. We wspólne kolędowanie zaproszonych gości wprowadziły dzieci z Przedszkola nr 4, które zaprezentowały montaż słowno – muzyczny „Z kolędą, tam gdzie szopka”.
Do udziału w przeglądzie przystąpiło 17 przedszkoli dębickich.
Nasze przedszkole reprezentowała Maja Łączak z gr. V. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi, a przedszkola biorące udział w konkursie pamiątkowymi podziękowaniami.