Dorośli- dzieciom

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Pani Dyrektor Joanna Kramska, Nauczyciele i Rodzice przygotowali dla naszych Przedszkolaków miłą niespodziankę. Zaprosili bowiem wszystkie dzieci do sali grupy II, w której odbył się nietypowy spektakl teatralny. Dzieci obejrzały bajkę pt. Jaś i Małgosia (Jacob i Wilhelm Grimm). Z zaciekawieniem i pełnym emocji zaangażowaniem obserwowały poszczególne sceny przedstawienia, tym bardziej, że wśród bohaterów bajkowej opowieści mogły dostrzec bliskie im osoby.
Rodzice wystąpili w następujących rolach: Pani Katarzyna Brniak (Małgosia), Pani Magdalena Moskiewicz (Drwal), Pani Ewa Zych (Macocha).
Nauczyciele również wcielili się w bajkowe postacie: Pani Marta Jedynak (Czarownica), Pani Beata Knot (Jaś), Pani Iza Bezak (Kruk), Pani Ewa Prokuska (Narrator).
Dzieci zachwycały się również strojami przygotowanymi przez odtwórców poszczególnych ról oraz przestrzennymi dekoracjami, które tworzyły Panie Nauczycielki nie biorące udziału w teatralnym przedstawieniu.
Pani Zofia Borek specjalnie na tę okazję uszyła piękne makatki: domek Jasia i Małgosi oraz chatkę na kurzej nóżce.
Odczuwamy satysfakcję, że mogliśmy wszystkim przedszkolakom sprawić radość z okazji Ich święta .