„Promyczki” w Kulkolandzie

W czwartek 28 maja 2015 r. najmłodsza grupa z okazji zbliżającego się dnia Dziecka pojechała autobusem do Centrum Zabaw „KULKOLAND” w Dębicy. Już sama podróż, chociaż krótka, okazała się dla dzieci atrakcją, ponieważ znaczna większość jeszcze nigdy nie jechała takim pojazdem. W Krainie Zabaw dzieci czuły się bardzo dobrze. Bawiły się wesoło pod okiem animatorki, tańczyły, zjeżdżały ze zjeżdżalni do basenu z kulkami oraz korzystały ze wszystkich atrakcji znajdujących się na sali. Dla dzieci został również przygotowany słodki poczęstunek, w sali „Dżungla”, po którym nabrały siły na kolejną część zabawy. Dzieci na zakończenie dla pani animatorki zatańczyły dwa układy taneczne „Sałatka owocowa” i „Czekolada”. Zadowolone i zmęczone dzieciaki wróciły do przedszkola na obiad.