Drugi stopień alarmowy

W związku z wprowadzeniem drugiego stopnia alarmowego (stopień BRAVO) na obszarze województwa lubelskiego oraz podkarpackiego, obowiązującego od dnia 28 lutego 2022r., od godz.23.59, do odwołania wprowadza się zakaz wstępu na teren obiektu osobom postronnym. Do placówki mogą wchodzić jedynie rodzice i osoby upoważnione do odbioru dzieci.

W związku z powyższym, w celu zapewnienia bezpieczeństwa:

• wszystkie wejścia na teren obiektu pozostaną zamknięte
  • wstęp do placówki, dla rodziców i innych osób przyprowadzających i odbierających dzieci, będzie możliwy w godzinach od 06:00-08:30, od 12:15-12:45 i po godzinie 14:15
  • kontakt z dyrekcją, nauczycielami i pracownikami przedszkola będzie możliwy wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.

Bardzo proszę Państwa o dostosowanie się do w/w wytycznych – Joanna Kramska dyrektor przedszkola.