Dzień Dziecka 2016 – zabawy z Klaunem Andrzejem

Dnia 1 czerwca 2016 roku obchodziliśmy ucznie w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji odwiedził nas Klaun Andrzej i poprowadził wesoły gry i zabawy muzyczno- ruchowe dla wszystkich dzieci  z naszego przedszkola, które pod opieką pań nauczycielek brały w nich udział w przedszkolnym ogrodzie. Pojawienie się Klauna wywołało u naszych milusińskich wiele pozytywnych emocji. Dzieci cieszyły się, że mogły brać udział w tak wyjątkowym spotkaniu. Następnie na każdego przedszkolaka czekały pyszne lody dla ochłody. Popołudniową atrakcją było malowanie twarzy większości naszych przedszkolaków przez panią Marią Bielawę i Ewę Prokuską oraz rozdanie dzieciom drobnych upominków na pożegnanie.