Przedstawienie „Czerwony Kapturek”- dorośli dzieciom

Dnia 2 czerwca 2016 roku pozostaliśmy w klimacie Dnia Dziecka. Wszystkie przedszkolaki były widzami niezwykłego przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek” przygotowanego specjalnie dla nich z okazji Dnia Dziecka przez rodziców i nauczycielki z naszego przedszkola. Sala grupy „Słoneczka” na moment zamieniła się w leśną krainę oraz chatkę babci. Dzięki pięknym dekoracjom i rekwizytom dzieci przeniosły się w klimat zaproponowanej im bajki. Nasze kochane przedszkolaki ogromnie wczuły się w postać dziewczynki zwanej Czerwonym Kapturkiem, a oglądanemu przez nich przedstawieniu towarzyszyły niesamowite emocje. Na szczęście historia małej dziewczynki dobrze się skończyła, a nasi milusińscy obiecali w przyszłości nie rozmawiać z nieznajomymi i słuchać swojej mamusi.

Pragniemy wyrazić podziękowania mamusi Majeczki Łączak, mamusi Juleczki Moskiewicz oraz tatusiowi Tymonka i Kalinki Trzaskuś za poświęcony czas, wspólne przygotowanie i udział w przedstawieniu. Dzięki współpracy z Państwem udało się z pełnym powodzeniem zrealizować nasze przedsięwzięcie i uradować wszystkie nasze przedszkolaki 🙂