Dzień Dziecka 2019

„Uśmiech dziecka największym skarbem…” – w „Słonecznym” Przedszkolu o tym pamiętamy i dla dzieci mnóstwo atrakcji mamy.

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 30 maja i w dniu tym, słońce świeciło nad Naszym Przedszkolem dla Wszystkich Dzieci a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Zaczęło się od przedstawienia pt. „Zaczarowanym pociągiem w świat bajek” W spektaklu zagrało wiele znanych postaci z bajek – był Jaś i Małgosia, Baba Jadwiga, księżniczki, krasnoludki, czarodziejka. Wspaniała gra aktorska, znana muzyka zachwyciły dzieci. Scenografia i charakteryzacja były tak profesjonalne, że niektórym przedszkolakom trudno było rozpoznać Rodziców i Panie na scenie. Na przedszkolnym placu zabaw pojawiły się barwny dmuchaniec. Każda grupa miała swój czas na zabawy, radości było co nie miara. Jak przystało na Dzień Dziecka – nie zabrakło drobnych prezentów.